ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Jordglob 8605104
nr 860 5104
Jordglob
med belysning, "Duplex", höjd: 32
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 november 2013
kl 19:29:33
100 kr
250 kr
200 kr